Skip to content
Fra én til tre til fem

Fra én til tre til fem

Min kone er glad i sex. Hakket mer enn meg må tilføyes. Etter mange samtaler fant vi en løsning som fungerte for oss. I dag lever vi med en hotwife-livsstil, jeg er stag, og hun har elskere. Dette er en av historiene, slik jeg opplevde den, uten filter.

Hennes faste elsker pluss noen til...

Ekte erotiske historier er populære fordi de er nettopp det, beskrivelser av ekte hendelser i noens liv. Enkelte temaer er svært populære. Historier fra hotwifes er kanskje et av de mest populære, noe vi tror er knyttet til det faktum at hennes mann gir henne lov til å ha sex med andre, og at hennes eventyr ofte både beskrives og dokumenteres for mannen senere. 

Menn i slike ekteskap beskriver sterkere sexdynamikk i samlivet, økt nærhet, sterkere orgasmer, økt åpenhet, mindre sjalusi og ikke mer slik mange tror, og på mange måter ofte et rikere sexliv enn man hadde før.

Det er en kjent sak at sommer og sol, lettkledde kvinner og menn og sommerbrune kropper også får det til å bruse i blodet. Lyst og nytelse blomstrer like raskt som tulipanene på vårparten, og Astrid var ikke noe unntak. Når hennes elsker tok henne med på båttur tok ting en ny vending straks de kom til Bolerne. Og nok en uventet vending litt senere på ettermiddagen.

Vår måte å leve på

Min kone har hatt en fast elsker, Magnus, i et snaut år og relasjonen har gradvis utviklet seg til også å kunne inkludere middag på byen eller andre aktiviteter en gang imellom. Vi har funnet “vår måte” og akkurat nå passer livsstilen oss helt utmerket.

Astrid er svært glad i sex, og kan holde på hele kvelden med den rette. Selv orker jeg sjelden mer enn et par runder, tre på veldig gode dager og god tid. For noen år siden, og etter mange samtaler om alt som kunne gå galt dersom vi realiserte forslaget mitt, fikk jeg henne til å prøve det ut. Kort tid senere erklærte jeg at hun hadde blitt en hotwife.

Siden den gang har hun møtt en god del menn. Vi har også prøvd swinging sammen, og jeg har både vært med på noen av hennes stevnemøter bare for å se på eller delta, og vært hjemme mens hun har vært på turer alene. 

Litt reising har det også blitt. Hun har avtalt møter med menn hun har likt godt i andre deler av landet, og hun har reist dit alene eller jeg har vært med for helgeturen sin skyld, der hun får en kveld med sex og der resten av helgen er felleskos.

Som hennes såkalte stag, sørger jeg for at hotellrom blir booket og at de to har det de trenger for en lang kveld med sengeakrobatikk. Hun har sine små eventyr, jeg kan om jeg vil ha mine, men er egentlig fornøyd med situasjonen som den er. Hun sørger for å dele litt fra opplevelsene ved hjelp av bilder og filmer, og jeg synes det er fint at hun nyter livet, opplever flørt og morsomme stunder med en annen. 

Innimellom møter hun også andre enn elskeren, og har ikke vært helt fremmed for å ha en trekant med et par ukjente menn. Foreløpig har hun ikke fått til å møte to hun liker og som det kan passe for.

Fra en til tre til fem

Større båt, bedre plass

Sol, varme og sommer gjør min kone ekstra kåt og sexlysten er helt på topp nesten uansett tid på døgnet. Nokså uvanlig tror jeg.

Astrid elsker å ligge på et stort teppe på plenen i den usjenerte hagen på solvarme dager. Sole seg, lese bøker og sippe vin eller bobler. Det er vanskelig å motstå den yppige kroppen der hun ligger med stringen begravd mellom fuktige kjønnslepper og soler seg med bena godt spredt, eller bare helt naken.

Mens sæden renner ut av henne en ettermiddag vi hadde kost oss i hagen, fortalte hun at Magnus hadde byttet ut 20 foteren til en 14 fot større trebåt av eldre årgang som var pusset opp. Hun hadde blitt invitert på tur kommende lørdag og lurte på om det var greit. Slike spørsmål er stort sett bare en formalitet da vi har styr på når det kan passe og ikke for slike eventyr i det ellers travle og sosiale livet.

Magnus er en kjekk kar på hennes alder, tidlig i førtiårene. Han kjørte rundt i en restaurert rød 67-modell Porche 911 Targa med foldetak. Til stor glede for min kone som elsket bilen, kroppen til mannen som kjørte den, og kanskje aller mest det han hadde mellom bena.

Porchen rygget opp i oppkjøringen vår tidlig lørdag morgen. Til tross for hennes etter hvert mange eventyr var det stadig like surrealistisk å vite at hun skulle på sextreff med andre menn. Og deilig opphissende. Han kom ut av bilen og møtte henne med et kyss. Hånden hans skled nedover kjoleryggen på den knekorte lyseblå sommerkjolen, før hånden la seg på rumpen hennes og klemte til. Han åpnet døren og holdt hånden hennes galant da hun tok plass i forsetet. Bagen ble plassert i baksetet.

Bilen forsvant og stillheten senket seg.

Bare en og en halv time senere plinget den første meldingen inn på telefonen.
– kom ikke langt før han måtte ha meg, stod det anført av en rekke hjerteemojis. Jeg fikk også en deilig orgasme, kom det i en ny melding like etterpå. Kurs for Bolærne, avsluttet hun.

Jeg spilte av filmen. Så hvordan den store pikken jaget til bunns i henne. Hørte pusten hans og hennes klynkelyder. Kjolen var kneppet opp og den lille gjennomsiktige trusen bare dratt til side.

Han tok henne i harde lange støt og mens hun jamret seg høyere og høyere. Sprut i meg, sprut i meg, gjentok hun. Det var tydeligvis han som filmet med mobilen hennes siden jeg kunne se begge hendene hennes. Den ene hånden var opptatt med å massere klitoris, den andre masserte de stive brystvortene. Hun lå bakoverlent på en skinnstol. Jeg gjettet på at de holdt på i cockpit, ute av syne for andre båtfolk som utvilsomt også var ute denne varme sommermorgenen.

Mobilen hadde en perfekt plassering i forhold til hennes hofteparti. Jeg kunne se pikken pløye seg vei mellom våte fittelepper og ramme henne dypt der inne. Hvert jukk var målrettet, konsentrert og sterkt. Hele kroppen hennes ble skjøvet hardt mot den delvis nedlagte seteryggen i hvert støt.

Astrid jamret seg og ble mer og mer intens i massasjen av klitoris, helt til hun utstøtte uforståelige ord og lyder idet orgasmen fanget henne. Spasmene var kraftige, hun hev etter pusten og gjentok noe jeg ikke klarte å tyde, mens han fortsatte å pumpe hoftepartiet mot henne.

Jeg hørte at han stønnet høyere og høyere og skjønte at han var på stø kurs mot orgasme han også. Han hadde lovet at han skulle spare seg slik at hun skulle bli fylt opp slik hun elsket, på en sms her om kvelden. Han holdt ikke tilbake han heller når orgasmen overmannet ham. Grove gryntelyder overdøvet Astrids jamring når spermen støtvis ble pumpet inn i henne med harde seige støt.

Han stod stille noen sekunder mens han fikk igjen pusten. Så trakk han seg sakte ut, og jeg måpte himmelfallen når jeg så all sæden som rant ut av henne. Hun lot fingre gli gjennom de sædvåte kjønnsleppene. Hånden forsvant opp igjen, og jeg kunne forestille meg hva som skjedde da jeg hørte vellystige lyder, antagelig med leppene rundt sædvåte fingre.

Sprekken var åpen, slik den alltid var etter en runde med en stor pikk. En stor klyse med sæd hang like nedenfor åpningen. Ventet liksom litt, før den rant ned i rumpesprekken og dannet en fin liten dam på skinnet. Han lot pikken gli inn i fitta igjen, og hun responderte umiddelbart med stønnelyder. Den sensuelle stemmen hennes inviterte ham til en runde hvis han var klar. Så ble filmen brutt.

Østre Bolærne

Det gikk et par timer før neste melding kom. De hadde lagt til ytterst på gjestebrygga på Østre Bolærne, hadde spist lunsj og badet. Meldingen ble avsluttet med, Vi har fått gjester, et smilefjes og et hjerte. Hun hadde vedlagt et bilde. Det var Magnus som holdt mobilen på strak arm slik at alle tre mannfolkene og Astrid kom med. Hun satt mellom to ukjente menn i sofaen bakerst i båten og smilte med et glass i hånden.

Det gikk enda et par timer før det igjen plinget i telefonen tre ganger på rad. Jeg klikket på vedlegget i den første meldingen. Astrid satt mellom de to ukjente mennene. Båten beveget seg i sakte fart på den rolige havflaten. Det var tydelig at Magnus stod til rors og filmet bakover.

Mennene hadde fått av seg t-skjortene og satt i badeshorts. Sommerbrune kropper glinset i solen mot hennes lyseblå sommerkjole som hun fremdeles hadde på seg. Det var en god stemning der de tydeligvis hadde kommet seg et stykke ned i en flaske musserende som stod i en kjøler ved siden av sofaen. Astrid smilte og vinket mot Magnus.

Den blonde mannen som jeg oppfattet het Peder, hadde lagt armen sin på rellingen bak Astrids skuldre. Hånden hans hvilte på hennes nakne skulder. Hun hadde åpenbart ingenting i mot hudkontakten, tvert i mot lot hun den ene hånden sin hvile på låret hans, den andre på låret til den andre mannen. 

Peder kneppet opp noen kjoleknapper slik at han kunne hekte tommelen under kjolestroppen og dra den sakte over skulderen. Kjoletoppen gled ned langs armen hennes. Han gjorde det samme med kjolestroppen nærmest seg selv. Kjolen ble hengende på brystene hennes, men det var bare til Peder utstudert sakte hjalp stoffet videre slik at kjolen la seg i en fold ved hoften.

Stive brystvorter kom til syne. Ingen brysom bh som måtte av, de deilige brystene tittet frem og lot seg villig massere av de to mannfolkene. Astrid gled litt ned i skinnsofaen, og lot mennene kysse og kjærtegne de yppige brystene. En kort stund senere kneppet den andre mannen opp resten av kjolen. Han trakk stoffet til side på hver side og avslørte henne solbrune kropp og den minimale trusen. Hun la et ben over mennenes lår slik at det var fri tilgang til å nyte hennes underliv.

Hånden til mannen gled ned over trusen, og lot fingrene gli over kjønnsleppene utenpå den gjennomsiktige lille stoffbiten. Jeg kunne se hvordan han etterhvert gned litt hardere når fingrene lagde et søkk i trusen. Han begynte å massere klitoris med rolige jevne bevegelser, fremdeles utenpå trusen. Astrid lå med øynene lukket. Jeg visste at hun intenst nyter situasjonen av å ha to menn som forsyner seg av den deilige kroppen hennes.

Peder hadde vridd seg mot henne slik at han kunne slikke og suge vekselvis på brystvortene, massere brystene, kysse hennes på halsen. Med ett reise han seg, dro ned shortsen og avslørte en erigert penis. Han avslørte også hvor høy han var, jeg gjettet på godt over 190. Pikken hans stod til høyden. Et langt, tykt og kraftig skaft med et pikkhode som var større enn skaftet i diameter. Det var bare å bli en smule misunnelig. Jeg gjettet på minst et par og tyve i lengde. 

Han stilte seg opp i sofaen, lot en hånd komme under nakken hennes, og førte hodet hennes ned mot pikken. Hun mumlet fornøyd over den stramme pikken, gapte og begynte å suge den begjærlig med en fast hånd rundt roten.

Astrid legger seg halvveis over på siden mens hun suger pikken til Peder. Hoftene hans beveget seg rytmisk mot munnen hennes. Det ene benet hennes er krøket oppå sofaryggen mens den andre foten er plassert på gulvet. Bena er godt spredt slik at hun blottlegger hele underlivet foran den andre mannen. Han reiser seg for å følge Peders eksempel, og avslørte at han ikke var så mye dårligere utrustet.

Pikken hans var omtrent like tykk, men litt kortere. Han la seg med overkroppen opp i sofaen slik at han kunne slikke Astrid. Hun stønnet fornøyd når munnen hans traff kjønnet hennes. Han løftet seg litt og dro av henne trusen, før han igjen begravde ansiktet i kjønnet hennes. Fitta fikk en god runde med tunge og lepper før han slikket både rumpesprekk og klitoris begjærlig på omgang.

Han reiste seg opp og jeg kunne sjelne den glinsende fitta til min kone før han uten mer om og men lot den tykke pikken gli til bunns i henne. Hun gispet høyt og gløttet ned mellom bena sine der mannen lot hoftene sine bevege seg mot hennes i rolige drag. Astrid fortsatte sugingen, men nå med høylytte stønn som takk for behandlingen hun fikk nedentil.

Kameraet beveget seg og scenen ble litt diffus. Magnus flyttet på seg slik at filmen hoppet og danset før den ble brutt. Jeg åpnet neste melding og klikket på vedlegget.

Nå hadde de tre på sofaen byttet plass. Astrid stod på alle fire i sofaen med Peder bak seg. Den kraftige pikken dundret inn i henne bakfra mens han holdt henne hardt rundt hoftene. De kraftige bevegelsene flyttet hele kroppene hennes frem og tilbake. Munnen hennes gled i samme takt frem og tilbake over pikken til den andre mannen, som halvveis stod i sofaen foran henne. Han holdt hodet hennes, dro henne mot pikken sin hver gang Peder støtte inn i henne. Jeg hørte hvordan Astrid stønnet og bar seg. Hun lot den ene hånden gli ned mellom bena slik at hun kunne massere klitoris.

Jeg var blitt knallhard der jeg satt og så på dem. Jeg fisket frem pikken og runket sakte, ville ikke komme før jeg hadde sett alt. Men jeg kjente at det kom til å bli vanskelig. Jeg stoppet filmen, kledde av meg og spratt naken ut i solen bak huset der jeg la meg på en solseng. Jeg lot fotbladene hvile på den varme natursteinen under meg og tok et godt tak rundt pikken mens jeg igjen fokuserte på min kones eventyr.

Peder tok henne voldsomt. Han kastet hodet bakover og brølte mens han sprutet sæden inn i Astrid i kraftige støt. Astrid, som elsker å bli fylt av sæd, følelsen av den rennende væsken, lukten av den, og som blir voldsomt opphisset over kraften i menn som tar henne hardt, kom i en orgasme som var kraftigere enn jeg vanligvis ser henne få. Hun klarte ikke lenger å suge samtidig, så den andre mannen runket foran ansiktet hennes og lot henne få hele satsen rett i ansiktet. Han presset pikken mot munnen hennes. Hun grep begjærlig rundt pikken hans igjen, og lot lepper og tunge spinne rundt det kraftige hodet, slikket ham ren.

Filmen ble brutt igjen. Pikken min dunket hardt i hånden min, ville sprute utover magen. Jeg var nære ved kjente jeg. Jeg fomlet med mobilen, spent på hva den siste meldingen inneholdt.

Scenen var helt byttet om. Magnus satt i sofaen med Astrid oppå seg. Hun hadde et kne på hver side av hoftene hans og red opp og ned på den kraftige pikken hans. Det var Peder som hadde satt seg i en stol like på andre siden av det lave bordet, som filmet. Den andre mannen satt godt tilbakelent i sofaen ved siden av Magnus og Astrid med slapp pikk.

Pikken glinset hver gang hun løftet seg opp og lot seg gli hardt ned på den igjen. Jeg visste hva som kom til å skje lenge før det skjedde. Hun får de sterkeste orgasmene når hun rir, for da kan hun gni klitoris mot mannens hofter. Orgasmene blir særlig sterke når mannen hun har sex med har akkurat den rette hoftestørrelsen slik at hennes egne hofter passer perfekt over mannens. Da treffer som regel pikken g-punktet best og gir hennes eviglange orgasmer og spasmer.

Ballene til Magnus var våte av sæd og Astrids safter som rant fra fitta hennes. Han holdt rundt hoftene hennes, og støtte opp i henne hver gang hun skled ned på ham. Jeg nyter synet der jeg ligger og ser på filmen, nyter at hun nyter, nyter at andre nyter henne, nyter tanken på at hun sikkert skal få flere runder i løpet av dagen, ettermiddagen og kvelden. Nyter min egen opphisselse og vissheten om at jeg snart kommer til å sprute min egen sæd over hele magen.

Hodet hennes er bøyd ned mot Magnus, de kysser hverandre begjærlig. Hele den store pikken hans blir borte når hun treffer hoftene hans med kraftige bevegelser. Det er herlig opphissende å vite at hun klarer å ta inn hele pikken. Fittelepper som må vike plass til den tykke kuken som baner seg vei inn i hennes indre. Som omslutter det kraftige skaftet med våte slurp fra sæden som allerede har fylt henne opp. Magnus er sikkert kraftig opphisset av seansen han har sittet og sett på gjettet jeg. Jeg aner ikke hvor lenge de to har holdt det gående, men han kommer i hvert fall med all tydelighet. Jeg hører de samme kraftige gryntelydene som jeg har hørt mange ganger fra filmer de to har sendt meg fra sine eventyr.

Hun fortsetter å ri pikken hans mens han spruter i henne. Han holder seg stiv mens hun rir seg til nok en orgasme. Han holder hodet hennes. Kysser henne mens hun stønner inn i munnen hans. Jeg hører bare Astrids dempede orgasmejamring der hun holdes fast mot munnen hans. Så stoppes filmingen igjen.

Jeg lar mer massasjeolje renne ned på pikken min, spoler filmen litt bakover og runker den oljevåte pikken min med lange rolige bevegelser, men mer målbevisst. Kjenner at jeg er knallhard. Kjenner at det skal bli deilig å slippe ut litt oppsamlet energi, la det sprute uhemmet oppover magen. Det skal ikke så mange tak til der jeg ligger og ser Astrid ri på Magnus. Sæden spruter støtvis over magen min. Jeg stønner, nyter, lukker øynene og ser for meg Astrid der hun kanskje er i gang igjen med nye runder. Filmene jeg har fått kan jo være opptak gjort for en stund siden.

Det ble tidlig kveld før det kom flere meldinger. Den første filmen var mørk og det var vanskelig å tyde hva som skjedde på skjermen der jeg satt i kveldssolen. Jeg gikk inn på soverommet, trakk for gardinene og la meg i sengen.

De var tydeligvis i lugaren fremst i båten. Astrid hadde tredd seg nedpå en pikk og halvveis lå over hvem det nå var. En naken skikkelse kom til syne foran kameraet, stilte seg opp bak Astrid, og fant tydeligvis plass til pikken, siden hoftene hans like etter beveget seg mot hennes. Hun stønnet høylytt der hun ble knullet av to stykker samtidig.

Jeg skjønte etterhvert at hun lå over Peder og at det var den andre mannen som nå stod bak henne. Kameraet beveget seg og ble tydeligvis plassert på et bord litt nærmere der det skjedde. Jeg kjente igjen kroppen til Magnus der han behendig hoppet opp i sengen og stilte seg opp slik at hun kunne suge ham.

Hun hadde fantasert om to, idag ble hun knullet av tre. Hun måtte være storfornøyd, tenkte jeg for meg selv. Og en dp? Det hadde jeg aldri trodd kom til å skje, men like foran meg på min iPhone Pro Max, utfoldet det seg scener som fra en hjemmelaget pornofilm. Jeg var knallhard igjen, dro av meg shortsen i full fart og vippet frem pikken.

Det var et kakefoni av stønning og lyder fra de fire der de holdt på. Han som knullet henne bakfra sprutet, og ble raskt erstattet av Magnus som tok plassen, skjøv pikken på plass inn i henne, og knullet Astrid med raske harde støt. Jeg kunne se et ansikt like under brystene hennes. Peder slikket og sugde brystvorter og holdt henne hardt i hoftene mens han beveget hoftene mot henne i takt med Magnus.

Jeg hørte Astrid få orgasme, mennene kom i tur og orden. Magnus trakk seg ut, og jeg kunne se at han hadde tatt henne analt. Rumpehullet lukket seg ikke helt idet han trakk ut pikken og jeg kunne ane sæden som rant ut og ned på skaftet til Peder som fremdeles var inni Astrid.

Astrid gled av Peder og la seg på ryggen ved siden av ham. Hun lå med lett spredte ben og lot sæden renne ned på madrassen under seg.

Plutselig kom det to nye nakne kropper til syne på skjermen. To unge menn hoppet opp i sengen og forsynte seg grådig av Astrid som fremdeles lå utstrakt på den store madrassen. Den første unge mannen stilte seg mellom bena hennes og løftet den opp med et godt tak rundt anklene hennes. Han vinklet bare hoften elegant og styrte pikken inn i den glatte fitta og knullet henne med raske og harde støt.

Den andre mannen hadde stilt seg opp ved siden av hodet hennes. Han hadde et godt tak rundt pikken sin og styrte den mot munnen hennes, mens han samtidig holdt hodet hennes vendt mot seg. Han knullet munnen hennes med rolige bevegelser.

Førstemann slapp anklene og la seg over Astrid. Nå kunne jeg se hvor stor han var. En tykk pikk kom til syne hver gang han trakk seg ut av henne. Jeg kunne se hvordan fitteleppene ble presset maksimalt ut. Skvosjelydene fra sæden inni henne var svært hørbar hver gang han dundret inn i henne med full kraft. Minuttene gikk mens de vekslet på å knulle henne og bli sugd. Hun ble skjøvet rundt i sengen av de unge mennene ønsket henne i, og ble tatt i alle mulige stillinger.

Hun lå i en 69-stilling når mannen hun lå over sprutet en kraftig ladning opp i munnen og ansiktet hennes. Mannen som stod bak henne lot etter hvert nok en ladning sprute inn i den allerede velfylte fitta. Det måtte være helt sinnssykt vått inni henne.

Astrid gled ned på madrassen igjen, fullstendig utkjaset og ferdig kunne jeg se. Kameraet flyttet seg bort til Astrid der jeg kunne se ansiktet hennes. Øynene var lukket. Sæd var synlig på kinnet i en strime ned til kjeven. Pikken til hvem det nå var som filmet kom til syne. Han holdt en halvslapp pikk i høyre hånd og la den mot leppene hennes. Hun åpnet øynene, oppfattet hva som skjedde, bare gapte og tok imot pikken som raskt ble hard. Hun vred seg litt rundt slik at hun kunne holde rundt pikken med den ene hånden mens hun sugde.

Hun ble munnknullet helt til han trakk den ut og sprutet utover brystene hennes. Idet han følger spruten med kameraet ser jeg at hun igjen har fått en pikk inn i fitta. Peder lar henne få enda en runde før han får en rask orgasme inni henne.

Jeg er målløs over scenariet som har flimret over skjermen min de siste minuttene. Min egen sæd har for lengst sprutet over magen min, men jeg er fremdeles hard og kåt. Jeg henter frem en dildo fra nattbordskuffen, gnir den inn med litt silikonglidemiddel, og lar den gli inn i rumpa. 

Jeg nyter følelsen av den kraftige dildoen som fyller meg opp, og blir ordentlig hard igjen. Jeg spoler tilbake og finner scenen der hun knulles i begge hullene samtidig. Jeg skrur volumet på fullt så jeg ikke går glipp av noe, og runker til takten av mennene som knuller Astrid. Det tar ikke lang tid før jeg spruter igjen.

Etterspillet

Sent på kvelden hører jeg Porchen svinge opp i innkjøringen, og like etterpå smeller døren igjen bak Astrid. Jeg møter henne i hallen, tar imot bagen hennes og styrer henne mot soverommet. Jeg slenger fra meg bagen og knepper av henne kjolen.

Ingen truse under, bemerker jeg med et smil.
Aner ikke hvor den ble av, svarer hun og gliser.

Jeg drar av meg buksen, og drar lett i den allerede halvstive pikken. Astrid har allerede lagt seg til på ryggen, løftet bena og spriker slik hun vet jeg vil ha henne. Den deilige sprekken glinser mot meg i lyset fra nattbordslampene.

Jeg snuser på henne nedentil, kjenner lukten av salt hud, sæd og varm sommer, lar tre fingre med største letthet gli inn i henne. og masserer g-punktet. Jeg lar hånden ligge flatt og bruker langfingeren for å treffe g-punktet hardt. Masserer henne kåt. Fingrene mine svømmer i fremmede menns sæd. Det er glatt, helt uten motstand.

Hånden beveger seg frem og tilbake mens langfingeren masserer det lille punktet inni henne. Lydene hennes, luktene fra skrittet, vissheten om at fem menn har knullet henne på omgang en hel dag hisser meg opp helt hinsides.

Jeg lar tungen og munn sveipe over varme og våte fittelepper, smaker på henne, drar inn luktene, før jeg reiser meg opp i knestående, drar henne opp og bytter plass.

Ri, kommanderer jeg. Hun setter seg over hoftene mine, tar tak i pikken og styrer seg
nedpå.

Fortell om dagen, hvisker jeg.

Hun begynner å fortelle om opplevelsene, ser for seg pikker, mannekropper, lydene, orgasmene, all sæden, sugingen, hvordan hun ble kommandert fra den ene stillingen og en pikk, til en ny stilling og ny pikk, igjen og igjen.

Hun red meg med lukkede øyne, så for seg hvordan den kåte kroppen hennes hadde blitt knullet og utnyttet av menn, umettelig tørste på hennes safter. Astrid ristet og stønnet høyt, jamret og gned seg nedpå pikken min. Jeg lot sæden, den fjerde orgasmen for dagen, sprute inn i den klissvåte fitta når jeg hørte at hun kom.

Noen vil aldri forstå dette. Det trenger de heller ikke. For oss handler det ikke om grenser som brytes, men om grenser som flyttes og at vi gjør det sammen.

page69

Når vi trives i egen kropp og kjenner pulsen av et liv som er vårt, smitter det. Både på de vi elsker og verden rundt oss. page69.no er for deg som vil leve ekte, sanselig og nysgjerrig – med åpenhet rundt seksualitet, lyst, helse, kink, kjærlighet og alt som ligger mellom.